ראשון 9.01 | 17:00

פרויקט לולה מזמין אותך למצוא את הקול שלך!

גאות להכריז על פתיחת מחזור רביעי!

 

תהליך התאמה מגדרית כולל בתוכו תהליכים נוספים ורבים, אחד השינויים והצרכים שאתן מבקשות הוא סדנאות לנישוי קול במרחב בטוח, נעים וללא הגבלת גיל! במרכז העיר וללא עלות או בירוקרטיה.
בדיוק בשביל זה אנחנו נרגשות לספר לכן כי יחד עם קלינאית תקשורת בעלת ניסיון רב בתחום ואשר הנחתה סדנאות דומות בעבר אנחנו פותחות עבורכן סדנה בת עשרה מפגשים בה נלמד טכניקות שונות, נקבל תרגילים, נתרגל כאשר לכל אחת יהיה את הקול שלה!

משך הסדנה: עשרה מפגשים.

קצת פרטים על מנחות הקורס:
נעה דיאמנט: קלינאית תקשורת M.A בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב. עוסקת באיבחון וטיפול בהפרעות קול ודיבור בכל הגילאים. בעלת נסיון מחקרי וקליני בתחום ההתאמה המגדרית של הקול והדיבור. עובדת במערכת הציבורית ובקליניקה פרטית.
בשנים האחרונות מקיימת טיפולי נישוי קול במסגרות שונות.

תתארח :גילי בסון, מנהלת מענים קהילתיים.

קצת פרטים על פרויקט לולה: העצמה נשית טרנסית במרכז הגאה, הפרויקט מסייע לנשים בקהילה הטרנסית להתמודד עם קשיים חברתיים ואישים שונים מול גורמים טיפוליים, ממשלתיים או בכל מקום שצריכות. הפרויקט גם מפעיל ניידת המסירת אחת לשבוע במוקדי זנות שונים במטרה לאתר גורמי סיכון ולספק סיוע במידת הצורך.
אנחנו גם מציעים ליווי אישי וקבוע עם מנטורית, חיבור ושת"פ עם ארגונים שונים במקרים של סיוע משפטי, כלכלי ועוד..

 

הסדנה היא ללא עלות, הקפה עלינו. כל מה שנבקש מכן הוא למלא את הטופס שנמצא ממש כאן על מנת לקיים שיחה מקדימה ותיאום צפיות לפני.
מי שמתקשה מכל סיבה שהיא למלא את הטופס מוזמנת לפנות בווצאפ או בטלפון למס' שלנו: 052-2197018

מחזור רביעי ההרשמה הסתיימה, ההרשמה למחזור הבא.

להרשמה: