בשיא אירועי הגאווה, נקיים פסטיבל אמנות במשך ארבעה ימים, בו יוסבו חללי המרכז הגאה, הפנימיים והחיצוניים, לאולמות תצוגה של אמנות עכשווית. בתערוכה ישתתפו אמנים וותיקים וידועים ואמנים בראשית דרכם. כל חללי המרכז יוקדשו לעשייה אמנותית מתחומים ומדיומים מגוונים ככל הניתן, לרבות פרפורמנס, וידאו ארט, אמנות פלסטית ועוד.

הפסטיבל יסמן גם את הפרידה הזמנית ממבנה המרכז הגאה, אשר מהווה בית עבור רבים מחברות וחברי הקהילה הגאה והינו סמל להיסטוריה, תרבות, שותפות ועשייה קהילתית.

בהשתתפות: סתיו פורגס, יוחאי אברהמי, אביב גרינברג, אילנה זפרן, אורי שפיר, גיל יפמן, אילן שיינפלד, אפרת מישורי, Dj Shaked Dudovich, אורי הולבן, לירוי בר נתן, ישראל חמד, רקפת וינר עומר, טליה ישראלי, Dj Almog Lebar, Dj Efrat Naaman, דרור אמסלם, אור פטר, דייב יעקב, רון וינטר, רינת שניידובר, חנה אשורי, מיכל גיל, גל גורפונג ולהקה, גל וולינץ, גלה ויצמן, סימה גוטמן(סימי לי ג’ונס), אלישבע גברא, מאמא דה לה סמאללה, ועדת קישוט, שחר מריו מרדכי, עלמה שניאור, ניר וידן ועדי שילדן, נעמה הכוהן, aint no lady, גיא ניסנהויז, גילה גרינפילד, ענת מרת מרטקוביץ’, עמית גביש, רוני בן חמו, ג׳ייסון מוריס דנינו הולט, לירון אוחיון, רעי רביב, דבי אולו, טלי מרגלית, דותן מורנו, סתיו פורגס, גידי סלבין, גיא ארמה, עמרי שפירא, גילה גרינפילד, שקד מוכיח ולהקה, מיכאל ילון, אורי הולבן, סיצ’י וייס גלעד, יואב וינפלד, ערן אבן, גיל יפמן, פנזין, רוני פיקסלר, איל פרידלנדר, יואב וינפלד, מעיוניק, עמרי גולדזק, ליאל בומברג, עידן ביטון, מיץ, יעל מאירי, ינון אביאור, ספי גרשוני, יונתן אורון אופיר, שקד כהן, הליקון

אוצרים: עוז זלוף וליאב מזרחי

הפקה: אסף טורז

בתכנית:

רביעי 16.6
19:45 – המקהלה הגאה מופע מוזיקלי, ירדן לנדאו ומקהלה גאה
20:30 – AINT NO LADY משירי פאט פארקר, נעמה הכהן ולהקה

חמישי 17.6
16:00, 18:00 – שטיפה – מופע מחול, גל גורפונג והלקה
16:00-19:00 – דיוקן רשמי סט צילום, אלישבע גברא
20:00 – המקהלה הגאה מופע מוזיקלי, ירדן לנדאו ומקהלה גאה
20:30 – LINDA – מופע פרפורמנס, רוני בן חמו
21:00, 22:00 – דיווה אמיתית – מופע פרפורמנס, אורי שפיר
21:00 – ריקוד לירח מופע פרפורמנס, שקד מוכיח ולהקה
מועבט טוק שואו מסיבה וביוטי, סתיו פורגס

שישי 18.6
11:00-13:00 – דיוקן רשמי סט צילום, אלישבע גברא
12:30 – במה פרוצה סדרת פרספורמנס – מעיוניק, פנזין, מיכל גיל
13:30 – LINDA – מופע פרפורמנס, רוני בן חמו
14:00 עד הערב – HARAMOT מסיבת צהריים שישי נשי, נטעלי וולנסקי
21:00, 22:00, 22:30 – דיווה אמיתית מופע פרפורמנס, אורי שפיר
מועבט טוק שואו מסיבה וביוטי, סתיו פורגס

שבת 19.6
11:00-15:00 – גיפטינג מתנות פרידה מהמרכז הגאה
11:30-13:30 – פיקניק משפחות גאות בגן מאיר
12:00,13:00,14:00 – דיווה אמיתית מופע פרפורמנס, אורי שפיר
12:00 – ספירה (מופע מחול) + , מיכל גיל ומורן
14:30 – יצורים מכונפים מופע מחול, עדי שילדן וניר וידן
16:00-19:00 – FIDLER ON THE ROOF תקלוט, די ג׳יי נעה פידלר
16:00-19:00 – דיוקן רשמי סט צילום, אלישבע גברא
20:00 – לשון ארוכה אירוע תרבות מרכזי – אפרת מישורי, אילן שיינפלד, מאמא דה לה סמאללה, דיג’יי שקד דודוביץ’, שקד כהן, שחר מריו
מועבט טוק שואו מסיבה וביוטי, סתיו פורגס

בשיתוף מפעל הפיס

 

 

مهرجان “تات-تربوت”

في ذروة فعاليات يوم الفخر، سنعقد مهرجانًا فنيًا لمدة أربعة أيام، حيث سيتم تحويل مساحات مركز الفخر، الداخلية والخارجية، إلى قاعات عرض للفن المعاصر. سيشارك في المعرض فنانون مخضرمون ومعروفون وفنانون ما زالوا في بداية مسيرتهم. سيتم تخصيص جميع مساحات المركز للأعمال الفنية من مختلف المجالات والوسائط قدر الإمكان، بما في ذلك الأداء وفن الفيديو والفنون التشكيلية والمزيد.
طيلة المهرجان، سيكون هنالك عدد من الأحداث المميزة، بالتعاون مع العديد من الجهات في المجتمع الفخور – ابقوا على اطلاع عبر شبكات التواصل!

كما سيشهد المهرجان أيضًا وداعاً مؤقتا لمبنى مركز الفخر، الذي يضم العديد من أعضاء مجتمع الميم وهو رمز للتاريخ والثقافة والشراكة والعمل المجتمعي.

بالتعاون مع مفعال هبايس

يوم الاربعاء – يوم السبت | 16.6-19.6 | 19:45 | المركز الفخور، تشارنيخوفسكي 22أ

 

 

“Sub-culture” Festival

At the height of the Pride events, we will hold an art festival for four days, in which the spaces of the LGBTQ Center, both internal and external, will be converted into exhibition halls of contemporary art. Both veteran well-known artists and artists at the beginning of their journeys will participate in the exhibition. All spaces of the center will be dedicated to artistic work from as many fields and mediums as possible, including performance, video art, plastic arts and more.Throughout the festival there will be a number of highlight events, in collaboration with many segments of the LGBTQ community – stay updated on social media!
The festival will also mark a temporary separation from our LGBTQ Center building, which is home to many of the LGBTQ community members and is a symbol of history, culture, partnership and community action.In collaboration with Mifal Hapayis

n the program:☆

Wednesday 16.6
19:30 – The LGBTQ Center Choir, a musical performance20:00 – AIN’T NO LADY Songs by Pat Parker, Naama Hacohen and bandThe exhibition opens!

Thursday 17.6
16:30, 18:30 – “Shtifa” – Dance, Gal Gurpong and band
16: 00-19: 00 – Official portrait, Elisheva Gabra
20:00 – 19:30 – The LGBTQ Center Choir, a musical performance20:30 – “LINDA” – Dance performance, Roni Ben Hemo
21:00, 22:00 – “True Diva” – Performance show, Uri Shafir and Michael Yalon
“Mekor Chaim 53” – Wild dance performance by Shaked Mochiach and Vanina Lu
19:00 + 21:00 – “Muabette” – A CLUB OF OUR OWN – Performence Exhibition – Stav Forges, Guy Arama, Gidi Selvin, In the Studio

Friday 18.6
11:00-13:00 – Official portrait, Elisheva Gabra
12:30 – “Bama Prutza” – Maayaunique, Fanzine, Michal Gil – “Sfira”, dance performance
13:30 – “LINDA” – Dance performance, Roni Ben Hemo
14:00 until the evening – “HARAMOT” Shpagat Banot, women’s party hosted by Netali Volanski
21:00, 22:00, 22:30 – “True Diva” – Performance show, Uri Shafir and Michael Yalon

Saturday 19.6
11: 00-15: 00 – “Gifting” – farewell gift distribution event from the LGBTQ Center
11: 30-13: 30 – LGBTQ Families Picnic in Gan Meir
12: 00,13: 00,14: 00 – T”True Diva” – Performance show, Uri Shafir and Michael Yalon
12:00 – “Sfira”, dance performance by Michal Gil 12:15 – Screening of a short film by Moran Nakar
17:00 – “Failure of Winged Creatures” Dance performance, Adi Shielden and Nir Weidan
17: 30-20: 30 – FIDLER ON THE ROOF, DJ Noa Fidler
16:00-19:00 – Official portrait, Elisheva Gabra
20:00 – “Lashon Aruka” – Main Cultural Event – Efrat Mishori, Ilan Sheinfeld, Mama de la Samalla, DJ Shaked Dudovich, Shaked Cohen, Shachar Mario Mordechai and more
“Muabette” – A CLUB OF OUR OWN – Performence Exhibition – Stav Forges, Guy Arama, Gidi Selvin, In the Studio

LGBTQ Center, 22a Tchernikhovski St.