ימי שני פעם בשבועיים | 20:00 | המרכז הגאה- מתחם שרונה

בוי היא קבוצה חברתית לטרנסים על קשת ה AFAB (טרנסים וא-בינאריות.ים אשר סומנו כנקבות בלידתם). הקבוצה תהיה ללא תשלום, ותתקיים פעם בשבועיים במשך שעתיים כל פעם, ותהיה פתוחה לעד 15 משתתפים בהרשמה מראש ולאחר שיחת היכרות אישית עם המנחים.

הקבוצה תהיה דינאמית ותציף שיח בנושאים מגוונים שקשורים בחיינו, כגון- מהי גבריות? מיהו גבר? איך מתמודדים עם גבריות רעילה? הורמונים, ניתוחים? איך הפרפורמנס שלי משפיע על החוויה שלי מול הסביבה? הורות – איך אפשר לעשות את זה? באיזו צורה אני מקבל, אם בכלל, את החלקים הנשיים שבי? למי אני נמשך ואיך הטרנסיות שלי משפיעה על המיניות ומערכות היחסים הרומנטיות בחיי?

הקבוצה הוקמה כדי לייצר שיח פתוח לטרנסים. לשתף ולחקור את החוויות האינדיבידואליות והקולקטיביות, להיות שם אחד בשביל השני, ולנסות להתמודד יחד עם הקשיים והעוצמות שכרוכות בלהיות טרנס בחברה הישראלית.

על המנחים:
אורון ליאו לב –  גבר טרנס ,מדריך בהוסטל "אבני דרך", דראגקינג, פעיל חברתי ועובד 5 שנים עם אנשים על הקשת הטרנסית במסגרות שונות.
אלון ליבנה –  טרנס, בן 30, נשוי לאורי ואבא לאלבי. עובד בהייטק ופעיל בקהילה מזה כעשור (לשעבר חבר דירקטוריון חוש״ן ומנהל הברנוער תחת איגי)

 

*המילה BOI היא כינוי בינלאומי לטרנסים על הקשת הגברית.

להרשמה: