״המרחב התודעתי״ בחודש הגאווה מביא לגברים בקהילה הגאה הזדמנות ייחודית להתפתחות אישית דרך חמש סדנאות עומק לתודעה חדשה.

בכל יום רביעי בערב תועבר סדנא קבוצתית בנושא אחר אשר תקנה כלים משמעותיים לחיים מתוך חיבור פנימי באווירה מכילה ונטולת שיפוטיות.

הסדנאות הינן במחיר מוזל וניתן להירשם לסדנא אחת או להירשם לחבילת הסדנאות.

מחיר סדנת עומק- 80 ש״ח, מחיר לכל חמש הסדנאות- 350 ש״ח (במקום 400 ש״ח).

כל הסדנאות יתקיימו בסטודיו יוגה ביתי ברחוב בוגרשוב 42 בימי רביעי בין 18:30-21:30. 

 

הסדנאות:

 1. רביעי- 1.6 -״המתנות והייעוד הקוסמי של הקוויר״/ מנחה: איתי נייגר 

בסדנה זו נגלה את המתנות הגלומות בזהות הקווירית- מי אנחנו, מה הייחוד שלנו ומניין הגענו? נלמד ונגלה ביחד מה המשמעות העמוקה של להיות קוויר בהסתכלות היסטורית, רוחנית ודרך גישות שבטיות ושאמאניות. מתוך ההכרה של המתנה מתגלה גם הייעוד- מה באנו לעשות פה בעצם? הסדנה כוללת לימוד והתנסות חוויתית שמטרתה לחבר אותנו למהות העמוקה של תפקידנו בעולם.

 

 2. רביעי- 8.6 -״סיפורים שבלב״/ מנחה: עופר דנציגר

בסדנה זו נחקור דרכים חדשות לתקשורת בינאישית. כולנו רגילים לספר את אותם סיפורים על עצמנו- בן כמה אני, מה אני עושה בחיים, מקומות שביקרתי בהם, תחביבים שיש לי – זהו כרטיס הביקור שלנו שאותו אנחנו שולפים בכל רגע נתון ובכל סיטואציה חברתית. אבל אילו עוד סיפורים מתחבאים בתוכנו? ואיזה עוד ״אני״ מסתתר שם בפנים? בעזרת טכניקה של הקשבה רדיקלית, נתנסה בתקשורת וחשיפה רגשית עם אנשים שרק פגשנו, ונקבל כלים פשוטים ליישום בחיים.

 

 3. רביעי- 15.6 -״להתקרב אל העצמי״/ מנחה: אלון דוד 

בסדנה זו נעסוק בידע פילוסופי עתיק וביישום שלו בחיי היומיום. מה זה ״העצמי״? מי אני באמת ולמה אני כאן? וכיצד ההבנה הזאת משפיעה על החיים שלי ? הסדנה תתן פרספקטיבה חדשה ליכולת האדם ליצור שינוי פנימי ותתן תובנות כיצד כל אחד יכול לברוא מציאות רצויה לא רק על מנת להתמודד עם חוויות לא נעימות אלא גם ובעיקר כדי ליצור חווית חיים נעימה בכללותה. הסדנא תשלב שיחה, הקניית ידע פרקטי לחיים ותרגול מדיטטיבי.

 

 4. רביעי- 22.6 -״מילים עם נשמה״ – ריפוי בכתיבה לחידוד הקול הפנימי/ מנחה: רונן גרשון יוסקוביץ׳ 

בסדנה זו נלמד ונגלה את יכולת הכתיבה הטמונה בכל אחד ונשתמש בכוח המילה הכתובה לקבלת תובנות אישיות להתפתחות לפרק הבא בסיפור החיים האישי. הסדנא הינה חווייתית ומשלבת דמיון מודרך, תרגילי כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בקלפי השראה ועבודה עם תת המודע על מנת לשחרר אמונות מגבילות ולפרוץ לשלב הבא בהגשמה. הסדנא מחברת בין הסיפור האישי לבין הסיפורים והשיתופים העולים במרחב הקבוצתי. 

 

5. רביעי- 29.6 -״ריברסינג״- ריפוי בנשימה מודעת/ מנחה: מאור אריאלי 

ריברסינג היא טכניקה של נשימה מעגלית ואינטנסיבית שמביאה לרבדים עמוקים ומסייעת לשחרר טראומות, פחדים ומעצורים שצברנו מרגע לידתנו ובמהלך כל חיינו. הריפוי מתבצע בכל הרבדים- פיזי, רגשי, מנטאלי ואנרגטי. זוהי סדנה חווייתית ורבת עוצמה הבנויה מהסבר מעמיק, תנועה, דמיון מודרך, נשימה מעגלית (החלק העיקרי), הרפיה ושיתוף למי שמעוניין. 

 

6. ערב שיא מגבש לכלל משתתפי הסדנאות עם אפשרות להזמין עוד חברים- פרטים בהמשך!

 

על המנחים:

איתי נייגר- פסיכותרפיסט מוסמך בשיטת האקומי. מורה למיינדפולנס ומדיטציה. מנחה סדנאות ומרצה.

עופר דנציגר- מקים "RainbowMen" – מרחב בינלאומי להתפתחות אישית לגברים הומואים וקווירים, מנחה סדנאות, מפיק, במאי, ומדריך טיולי גאווה ברחבי העולם.

אלון דוד – מתרגל, מטפל ומורה ליוגה, מדיטציה ופילוסופיה.

רונן גרשון יוסקוביץ׳- מנהל בהייטק, מטפל הוליסטי, כותב שירה מדוברת, פרפורמר ומנחה סדנאות

מאור אריאלי- פסיכותרפיסט ומנחה סדנאות התפתחות ושינוי

 

ההרשמה נסגרה

 

לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות לרונן: 0549020185

לפניות בנושא נגישות ניתן לפנות במייל alina@lgbtqcenter.org.il