״המרחב התודעתי״ לגברים גאים הינו מרחב פיזי לסדנאות עומק והתפתחות אישית במתכונת קבוצתית.
השאיפה של המרחב היא לחבר בין גברים אשר בוחרים ומחפשים להתפתח ביחד בסביבה מכילה ונטולת שיפוטיות ולהכיר אחד את השני ממקום של חיבור פנימי, כל פעם מזווית תודעתית שונה עם מנחה אחר מהקהילה.
לפרטים נוספים והצטרפות לקבוצת הווטסאפ עדכונים בלינק- לחץ כאן.

פעילויות המרחב:

 

 

מעגל הקשבה/ מנחה: רונן גרשון יוסקוביץ׳

הפעילות מאפשרת לכל משתתף לספר על חווית החיים שלו במעגל קבוצתי בו כולם מתרגלים הקשבה פעילה, נטולת הפרעות בשילוב עם שיח מתודי מרחיב לב ותודעה. הפעילות כוללת מדיטציית פתיחה, מעגל שיתופים, עבודה עם חפיסת קלפים מיוחדת וסיכום.

יום רביעי- 26.10- 19:00-22:00
מחיר רגיל: 65 ש״ח.
מחיר אחרי הנחה (25% הנחת יוקר המחיה של עיריית ת"א-יפו)- 49 ש״ח בלבד.
מיקום: טשרניחובסקי 8, ת"א-יפו

לחץ כאן להרשמה

 

״מקום לאהבה״- סדרת סדנאות בנושא אהבה, מערכות יחסים וזוגיות

מתי? חמישי בערב אחת לשבועיים החל מה-10.11
שעות: 18:30-22:00
איפה? טשרניחובסקי 8

מחיר לכל שש הסדנאות:
מחיר רגיל- 810 ש״ח (135 ש״ח לסדנא)
מחיר אחרי הנחה (הנחת יוקר המחיה של עיריית תל אביב-יפו)- 600 ש״ח (100 ש״ח לסדנא) בלבד!

לחץ כאן להרשמה

10.11 ~ הומור כדרך חיים – חיזוק מערכות יחסים באמצעות הומור וNLP / מנחה: גל בנג׳ו
בסדנה נלמד איך ניתן " להקליל" חוויות בפרשנות שלנו בכדי ליצור חוסן נפשי שיאפשר חופש לבטא אותנו בתוך מערכות היחסים הקיימות ואלו החדשות שעוד ניצור.
נעבור בין משחקי חברה, לשיח תודעתי עמוק , נלמד כלים מתחום הNLP בשילוב כלי תקשורת של הומור ליצירת תודעה חיובית חדשה.

24.11 ~ מה הדפוס שלי? – דפוסי היקשרות ותקשורת מקרבת / מנחה: אופיר ברנשטם
בסדנה זו נכיר את דפוס ההיקשרות שלנו כדי שנלמד מה הצרכים הרגשיים שלנו בקשר אינטימי. אחרי שנלמד לזהות את הדפוס, נלמד איך לזהות אם הפרטנר הפוטנציאלי פועל בדפוס היקשרות שמסוגל לתת לנו מענה ולהיפך.בהמשך, נכיר את מודל התקשרות המקרבת שיעזור לנו לבקש בצורה ישירה, לא שיפוטית או מאשימה את מה שאנחנו צריכים בקשר.

8.12 ~ ריברסינג לפתיחת הלב- סדנת ריפוי בנשימה מודעת/ מנחה: מאור אריאלי
ריברסינג היא טכניקה של נשימה מעגלית ואינטנסיבית שמביאה לרבדים עמוקים ומסייעת לשחרר טראומות, פחדים ומעצורים שצברנו מרגע לידתנו ובמהלך כל חיינו. זוהי סדנה חווייתית ורבת עוצמה הבנויה מהסבר מעמיק, תנועה, דמיון מודרך, נשימה מעגלית (החלק העיקרי), הרפיה ושיתוף למי שמעוניין. במפגש זה נתמקד ונעמיק באנרגיית הלב, נלמד איך לאזן ולעבוד איתה.

22.12 ~ טיפוח איכויות הלב / מנחה: גולן קרומהולץ
בסדנא תהיה לנו הזדמנות להתבונן על העושר הפנימי שטמון בכל אחד- היכולות שצברנו בחיינו- להכיר בו, ללמוד אותו ולהוקיר אותו. לאחר מכן ההצעה היא לנסות להרגיש כיצד גישה אוהדת, חומלת ואוהבת של כל אחד כלפי עצמו, יכולה לקרב אל תחושת אהבה אל העצמי ואל האחר. כדי לעשות זאת נעשה שימוש בטכניקות של כתיבה ומדיטציית מיינדפולנס ספציפית.

5.1 ~ זוגיות ומערכות יחסים בראי הבודהיזם/ מנחה: אלון דוד
עמוק בפנים, כולנו כמהים לאהוב ולהיות נאהבים. מיהו בן הזוג האידיאלי שלך? כיצד למצוא אותו? ואם כבר מצאתי אחד, כיצד לשמור אותו לצידי? כיצד לעצב אותו כלבבי, מבלי לנדנד ולנסות לשנות אותו? כיצד לטפח את מערכת היחסים ולעלות אותה לרמה של שותפות משמעותית ועמוקה, שתקדם את שני בני הזוג?
בסדנה, נגע בכל הנקודות הללו, דרך לימוד בודהיסטי עתיק בשילוב עם יוגה רכה, תרגילי נשימות ומדיטציה.

19.1~ מדמיון, להגשמה, למציאות- סדנת סיכום / מנחה: רונן גרשון יוסקוביץ׳
בסדנא נחווה תהליך בדמיון מודרך אשר יטמיע את סה״כ התובנות והכלים אשר נלמדו במסגרת הסדנאות ונבנה סל כלים פרקטי לעבודה יומיומית לזימון ודיוק האהבה הרצויה בחיינו. כל אחד ייצא עם ״צידה לדרך״ בה הוא יוכל לתרגל ולדבר את הרצון לאהבה מתוך חיבור פנימי עמוק.

על המנחים:

רונן גרשון יוסקוביץ׳– מוביל ״המרחב התודעתי״, מנהל תפעול וחווית עובד בהייטק, מטפל אנרגטי-תודעתי וכותב ויוצר. המטרה שלי בחיים היא ליצור מרחבים משותפים להתפתחות וליצור תחושה של ביחד במסע החיים. אני מאמין ששינוי תודעתי אפשרי ונגיש עבור כל אחד ואחת ולכולנו זכות בסיסית לקום בבוקר מאושרים.

גל בנג׳ו– מנחה סדנאות הומור ,מאמן אישי ומנחה קבוצות לגברים גאים בשיטת "הכוח לבחור" המשלבת NLP תקשורת מקדמת והומור. מאמין ביכולת שלנו לבחור את הפרשנות, הרגשות והדרך להגיב לנסיבות החיים.

אופיר ברנשטם– מאמן רגשי בעזרת מיומנויות מבוססות מיינדפולנס, CBT ו ACT. מלווה תהליכי שינוי ומנחה סדנאות . התהליך איתי הוא תהליך אינטגרטיבי שמשלב למידה והתנסות במיומנויות מוכחות מחקרית שעוזרות להפחית מהמתח, לתפוס מרחק מהסיפור המאיים ולהתקדם אל עבר מה שחשוב כאן ועכשיו.

מאור אריאלי– פסיכותרפיסט הוליסטי, מרצה ומנחה סדנאות בתחום הטיפול וההתפתחות. אני מאמין ששורש הריפוי נמצא בהעלאת המודעות ואיזון בין הרבדים השונים שבנו (פיזי, רגשי, מנטלי, רוחני) על מנת לאפשר ריפוי הוליסטי (שלם) ולא חלקי.

גולן קרומהולץ– MSW- מטפל בפסיכותרפיה, מנחה קבוצות מוסמך (אונ' ת"א), עובד סוציאלי קליני. בעל ניסיון רב בהנחיית קבוצות וסדנאות העצמה, כתיבה ומגדר ומטפל ועובד במרפאה לבריאות הנפש באיכילוב. אני מאמין שבעזרת דיבור, שיתוף, ועבודה אישית וקבוצתית אפשר לחיות חיים טובים ומלאים ובעיקר- יצירתיים, שמאפשרים צמיחה וגדילה, ולשם אני שואף ומושיט יד למי שרוצה לנוע, לגלות את עצמו ולהתפתח."

אלון דוד– מתרגל ומורה ליוגה, מדיטציה ופילוסופיה. אני מאמין שבאמצעות ידע ותרגול מתמיד לאורך זמן, כל אדם יכול לשנות את המציאות שלו למציאות רצויה, ולקבל את כל מבוקשו, אם רק יעזור לאחרים, לקבל את כל מבוקשם.

 

 

לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות לרונן: 0549020185

לפניות בנושא נגישות ניתן לפנות במייל alina@lgbtqcenter.org.il