שלישי | 17.03 | 18:30

*הרשמה למפגש בתחתית העמוד*

הקמת משפחה של הורות משותפת היא פריצת גבולות. הרבה יותר מאשר משפחות של אמא ואמא או אבא ואבא, שיכולות להידמות יותר למשפחה ההטרוסקסואלית. משפחה משותפת צריכה לנסח את עצמה מחדש, מההתחלה. מצד אחד הכל אפשרי, מצד שני שום דבר לא ברור. המון חופש לבחור את הדרך, אבל מעט מאוד יתדות להאחז בהם. או מודלים ללמוד מהם.

משפחה משותפת היא צו השעה. זוהי דרך חדשה שלא רשומה בד.נ.א. של אף אחד. אין מומחים או מומחיות לעניין ואין מי שיודע איך בדיוק נכון לעשות את זה. אבל היא צורך קיומי. יותר מכל דבר אחר הצורך הוא אבי ההמצאות.
מאחר שהמשפחה ההטרונורמטיבית הפכה להיות דינוזאור כבד תנועה, שאינו מצליח להתהלך בתוך המציאות של החיים המודרניים ומאחר שיותר ויותר אנשים אינם מצליחים למצוא את מקומם במסגרת החד מימדית של מוסד המשפחה. נולדה ההורות המשותפת מהשטח. מהרחוב. מהחלום להיות הורים. לחלום שותפים אנשים מכל המגדרים. הם מחפשים דרך להגשים את החלום. בדרך שמתאימה להן.

הורות משותפת נותנת אפשרות ותקוה לייצר קשרי שארות משמעותיים בעידן שהרומנטיקה מאכזבת. גם אם האינטימיות נהייתה קשה בדור שמתקשר על ידי מסכים, וגם אם המשפחה אינה מספקת את היציבות המתבקשת לגידול ילדים, וגם אם הרווקות מתאחרת לעבר הגיל המסתכן באובדן הפוריות, עדיין יש אפשרות ליצר קשר שותפות איכותי להורות ולהגשים את השאיפה להיות הורה, כולל הכל – הרגש, האהבה המציפה, ההתמסרות, הנתינה ההתרחבות וכל מה שהורות גורמת לנו להיות ולהרגיש.

עם זאת הורות משותפת דורשת מאמץ התמקדות טיפוח ולמידה. כמו כל שדה חדש. שדה שכמעט ולא הלכו בו. כל אחד סולל את נתיבו בעשבים שוטים. וצריך מנצ’טה.

אנחנו מאמינות שיש כמה דרכים להיות הורים, אחת הדרכים היא הורות משותפת. לצורך כך אנו מזמינים אתכםן למעגלי היכרות להורות, צעד ראשון עם קצת עזרה שלנו. המפגש הוא הזדמנות איכותית לפגוש שותף.ה להורות – מינגלינג, מידע, שיחה, דייטינג באוירה נינוחה ומאפשרת. מוזמנים גברים ונשים, חולמים וחולמות, אבות ואמהות לעתיד.

 

מוזמנים ומוזמנות להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו!

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאירית א. נהר בהודעת מסנגר או בוואטספ 052-4897153

*ההרשמה בתשלום*
או בטלפון 03-5252893 (שלוחה 0)

* ​במידה וירשמו יותר ממספר המשתתפים האפשרי לקיום נאות של הערב, האחרונים יעברו אוטומטית למפגש הבא שיערך כחודש-חודשיים לאחר מכן (יתואם טלפונית).

* ביטול השתתפות – עד ארבעה ימים לפני המפגש. לאחר מכן לא יוחזר התשלום.