קבוצת יישום המהווה “זירת אימונים” ליישום טכניקות קוליות, בהנחיית קלינאית תקשורת מנוסה ובמסגרת חברתית קטנה ותומכת.

זוהי קבוצת המשך שמיועדת למי שכבר תירגלה והתנסתה בנישוי קול, ומעוניינת במסגרת שתסייע לה להמשיך בתהליך שלה. הקבוצה תאפשר לכל משתתפת מרחב בטוח ליצור ולגלות את קולה, ולבסס את צורת התקשורת המשתנה שלה. יושם דגש מרכזי על שינוי של הרגלי דיבור בחיי היום-יום, בסביבת החיים של כל אחת, תוך העמקת הלמידה והחקירה הקולית והתמודדות משותפת עם קשיים הקשורים בקול ובשינויו.

קצת פרטים על מנחת הקורס:
נעה דיאמנט: קלינאית תקשורת M.A בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב. עוסקת באיבחון וטיפול בהפרעות קול ודיבור בכל הגילאים. בעלת נסיון מחקרי וקליני בתחום ההתאמה המגדרית של הקול והדיבור. עובדת במערכת הציבורית ובקליניקה פרטית.
בשנים האחרונות מקיימת טיפולי נישוי קול במסגרות שונות.

בנוסף תתארח גילי בסון: מנהלת מענים קהילתיים.

קצת פרטים על פרויקט לולה: העצמה נשית טרנסית במרכז הגאה, הפרויקט מסייע לנשים בקהילה הטרנסית להתמודד עם קשיים חברתיים ואישים שונים מול גורמים טיפוליים, ממשלתיים או בכל מקום שצריכות. הפרויקט גם מפעיל ניידת המסירת אחת לשבוע במוקדי זנות שונים במטרה לאתר גורמי סיכון ולספק סיוע במידת הצורך.
אנחנו גם מציעים ליווי אישי וקבוע עם מנטורית, חיבור ושת”פ עם ארגונים שונים במקרים של סיוע משפטי, כלכלי ועוד..

משך הסדנה: עשרה מפגשים.

עלות: 200 ש”ח.

הקפה עלינו! כל מה שנבקש מכן הוא למלא את הטופס שנמצא ממש כאן על מנת לקיים שיחה מקדימה ותיאום צפיות לפני. מי שמתקשה מכל סיבה שהיא מוזמנת לפנות בווצאפ או בטלפון למס’ שלנו: 052-2197018

ההרשמה פתוחה, מועד תחילת ימסר בהמשך.