יום רביעי | 11.3 | 20:00 | המרכז הגאה

איך מגיעים למצב שבו שבעה אנשים בוחרים לחיות יחד באותו בית, ולנהל ביניהם (ועם עוד א.נשים) מארג סבוך ונפלא של מערכות יחסים רומנטיות, מיניות וחבריות, שהן נטולות היררכיה ומסגרות מגבילות?

אנחנו שמחים להזמין אתכם לערב הרצאה ושיחה, בו נשתף בסיפור האישי שלנו כמשפחה פוליאמורית, ודרכו נבחן יחד שלל אמונות ליבה וטאבו-ים על אהבה, מערכות יחסים, מיניות, עירום ועוד.

* קצת עלינו:
אנחנו משפחה פוליאמורית. שבעה אנשים שחיים יחד בבית משותף ומנהלים אורח חיים שיתופי ומקיים. בכתבה שיצאה לאחרונה במוסף יחסים של Ynet, אפשר לקרוא חלקים מהסיפור שלנו.

הסיפור שלנו הוא סיפור על אהבה חופשית, בחינה עמוקה של הבחירות שאנחנו עושים בחיים, הסתכלות אמיתית על מה באמת עושה אותנו מאושרים, ובעיקר המון תקשורת מקרבת, פתוחה כנה. נשמח לשתף אתכם בסיפור היצירה של המשפחה החדשה והמיוחדת שלנו, וגם בתפיסות העולם שלנו לגבי נושאים שנחשבים לטאבו כמו ריבוי מערכות יחסים, מיניות ועירום, שהם חלק מרכזי מהחיים של כולנו ואין סיבה להתבייש בהם או להסתיר את העיסוק בהם.

* בערב אליו אנחנו מזמינים אתכם, נבחן יחד את אמונות הליבה שלנו סביב שאלות כמו מהי אהבה? מהי מערכת יחסים? ממה נובעת קנאה? מדוע מיניות נתפסת כדבר שצריך להתבייש בו? למה יש כל כך הרבה טאבו והסתרה סביב מערכות יחסים אלטרנטיביות ואיך מתמודדים עם “הארון” הפוליאמורי? ומה כל כך מפחיד בגוף העירום שיש לכולנו מתחת לבגדים?

נפתח את הדברים לדיון ונציג פרספקטיבה מרעננת, ולבסוף נזמין גם אתכם לבחון מה מנחה אתכם בבחירות שלכם בחיים – מה שסיפרו לכם שצריך לעשות או מה שבאמת עושה אתכם מאושרים.

לכרטיסים>>