רביעי | 20:30 | המרכז הגאה

הורות היא אתגר מתמשך המציב בפנינו דילמות יומיומיות, המצריכות חשיבה, הבנה מעמיקה וקבלת החלטות. האתגר מורכב עוד יותר כשמדובר בהורות חד-מינית, שבנוסף לאתגרים השכיחים, מתמודדת עם סיטואציה של מבנה משפחתי שונה, המעלה סוגיות ודילמות ייחודיות.

הסדנה מיועדת להורים של ילדים שיצאו מן הבית למסגרות שונות, ומתחילים את דרכם בחברה.
בחלק הראשון בכל מפגש תועבר סקירה מקצועית על ידי המנחה ובחלק השני יתקיים שיח מונחה בנושא של המפגש, שבו יתאפשר גם להביע, לבטא ולהקשיב לעמדות שונות של אבות אחרים.

משתתפים ממליצים:

“הסדנא היתה מרתקת, חשובה ופתחה קווי מחשבה חדשים. באנו חמישה חברים וזו הייתה התחושה של כולם. כל כך חשובה. אילן דיבר על סוגיות סופר חשובות שבדרך כלל לא מדברים עליהן ואת המידע הזה אי אפשר להשיג בשום מקום. הסדנא הייתה מאד מעניינת, נהניתי מאד ואני מרגיש שהפקתי תועלת. המפגשים נערכו בצורה מתודית, היה אזכור של מחקרים והתקיים דיון פורה בין המשתתפים. ממליץ בחום!
תודה על ההזדמנות להסתכל יחד על חוויית האבהות הגאה בסדנא, ועל הנקודות הרבות למחשבה שיצאנו איתן מהמפגשים. לא פשוט לצאת מהבית בערב ולהגיע למרכז תל אביב אבל אנחנו חושבים שזה היה שווה הכל. מרגישים שקיבלנו כלים להתמודדות עם הדברים שהטרידו אותנו וגם כמה דברים חדשים שלא חשבנו עליהם”.

הסדנה תתקיים במתכונת של 4 מפגשים פעם בשבועיים

נושאי המפגשים:
26.02.20 – איך באתי לעולם – להיוולד במשפחה שונה
11.03.20 – אין לי אמא, יש לי שני אבות
25.03.20 – אנחנו והמסגרות
08.04.20 – אתגרים זוגיים בהורות החד מינית

מנחה: ד”ר אילן טבק-אבירם , פסיכולוג קליני מומחה המעביר הרצאות וסדנאות בתחום של הורות גאה במסגרות שונות.

תאריכים: ייפתח בהתאם להרשמה.

מחיר: לזוג 600 ₪ / ליחיד 450 ₪

ההרשמה הסתיימה! הרשמה למחזור הבא תפתח בהמשך.